Hieronder vindt u een overzicht van alle Claessen ELGB vestigingen. Voor meer informatie over een vestiging klikt u op de naam of de foto van de betreffende vestiging. 

Aarschot
Industriezone B421, Nieuwlandlaan 79
3200 Aarschot

Tel: 016 / 57 09 11
Fax: 016 / 57 14 10
E-mail: aarschot@claessen.be

Genk
Industriezone 12a, Witmeerstraat 1
3600 Genk

Tel: 089 / 35 35 13
Fax: 089 / 35 35 17
E-mail: genk@claessen.be

Grobbendonk
Industriezone "Klein Gent", Bouwelven 2a
2280 Grobbendonk

Tel: 014 / 21 92 91
Fax: 014 / 21 92 93
E-mail: grobbendonk@claessen.be

Ham
Bergstraat 38A
3945 Ham

Tel: 013 / 66 25 41
Fax: 013 / 66 41 11
E-mail: ham@claessen.be

Hasselt
Industriezone De Roode Berg, Hellebeemden 14
3500 Hasselt

Tel: 011 / 27 36 90
Fax: 011 / 27 04 74
E-mail: hasselt@claessen.be

Kontich
Prins Boudewijnlaan 9, Unit 10a
2550 Kontich

Tel: 03 / 877 27 27
Fax: 03 / 887 01 54
E-mail: kontich@claessen.be

Sint-Truiden
Schurhovenveld 4308, Bedrijvenstraat
3800 Sint-Truiden

Tel: 011 / 68 89 02
Fax: 011 / 69 17 62
E-mail: sinttruiden@claessen.be

Hoofdkantoor
Hellebeemden 14 bus 2
3500 Hasselt

Tel: 011 / 94 62 10
Fax: 011 / 94 60 57
E-mail: info@claessen.be

Kredietkantoor
Hellebeemden 14 bus 2
3500 Hasselt

Tel: 011 / 94 62 19
Fax: 011 / 94 60 57
E-mail: debiteuren@claessen.be

Industrie
Industrie center Antwerpen: 03/8776672
Industrie center Limburg: 089/430138

Tel:
Fax:
E-mail: industrie@claessen.be